Večerní zpravodajská relace ze Sluníčka ve zkratce…
2.2.14

– Dneska odjel do nového domova Čenda k naší Kláře Mrázové. Bude v bytě s dospělou kočičkou a navzdory obavám máme dobré zprávy: Kočičky spolu nebojují.

– Tedy nám za chvilku praskne. Z vychrtlého kocoura je koule, které se nechce z klece mezi ostatní. Miluje jenom spánek a jídlo.

– Sněženka dnes měla premiéru a byla venku z klece. Každé kočce hubovala, netvářila se zrovna přátelsky. Na kočky není zvyklá. Po hodině se vrátila zpátky do klece a Míla za ní raději hned přivřela vrátka, protože se bála, že už jí tam nikdy nedostane. Sněženka konečně přibrala, hezky jí.

– Fanouš má zuby jako vlk od Karkulky, přímo mu čouhají z tlamy. Avšak léky vzorně zbaštil, ale on zbaští úplně všechno.
Fanda se určitě bude vracet zpět do lokality, až to tam bude zabezpečeno (pokud se nic nezmění).

– Sašenka se Míle pořád tak úplně nelíbí. Dostala silnější antibiotika.

– Popelka má podrážděné očičko, možná jí někdo seknul. Kape se jí do něj, do zítřka to snad bude dobré.

– Kupku dnes navštívila jeho milovaná Marcelka, tak měl alespoň nějaké povyražení. Mazlil se jak o závod. Je na ní závislý. Škoda, že má Marcelka alergii. Opravdu jí miluje, ostatních lidí se bojí.

– Kupka má však rád ostatní kocourky. Moc si rozuměl s Flíčkem, s Čendou a dneska se pusinkoval a objímal s Merlinkem.

– Zuzanka se léčí s rýmou, už čtyři dny. Je to vzorná pacientka.

– Každý den chválíme Inušku, jak je úžasná. Dneska je ještě úžasnější. Visí na lidech. Má ráda Mílu, Standu, návštěvy… Úplně jiné zvíře, než přišlo. Jsme rádi, že jsou Moraváci přestěhováni do hlavní místnosti. Všem to prospělo, i když jsme z toho měli strach.

Přikládáme fotku Fanouše

fanoušek
Dobrou noc, Tereza