Večerní zpravodajská relace ze Sluníčka ve zkratce…
26.2.

– Martinova patička je podle paní doktorky zhnisaná, u kočky velmi neobvyklé. Martin bere antibiotika a sirup proti bolesti. Bůhví, co se mu do patičky zaneslo a snad se mu brzy uleví. Šmudlík.

– Kupka už chodí každý večer do domu, jsme rádi, že si přivyká. O trochu méně nás těší, že v domě značkuje.

– Sonička špatně snáší podávání léků a vůbec prostředí útulku, něco se však pro ní rýsuje, ale nebudeme předbíhat. Dám, vědět, až to bude jisté.

– Róza byla dnes na kastraci a paní doktorka jí našla útvar v břiše. Róza je stařičká, plachá kočka. Je to moc těžké. Celý život venku a určitě nebyl jednoduchý. Kočička přišla vyhublá s dlouho vyteklým okem. V útulku je naštvaná, nešťastná a bojí se lidí a do toho teď rakovina. Doufáme, že alespoň psychicky se dá dohromady co nejdřív a počítáme, že tu zřejmě dožije. Chceme, aby měla to nejpěknější stáří.

– Během příštího týdne by měla odjet Ema, nebo Ela do dočasné péče v Praze k hodné paničce našeho minulého svěřence Bédy (syn Julinky), slečna si dočasku vyzkouší a hlavně si myslíme, že kočička se víc vymazlí při individuální péči, kterou zde nelze tolik poskytnout. Obě holky kočičí jsou plaché, ale koťata, takže se s tím prostě musí něco udělat. Až tedy jedna z holek do Prahy odjede, budeme Vás podrobně informovat.

– Jistě jste si všimli, že web je pořád ve fázi změn, je nedodělaný, prosíme o strpení. Učíme se a doplňujeme ve volném čase. Tu se něco pokazí, tu zase znovu, tu se něco někam vytratí … Výsledek bude ale určitě super. Starého poskytovalete jsme opustili, kvůli velmi nevýhodně nastaveným podmínkám. Díky všem, co pomáhají.

– Děkujeme paní Milušce Pavlíčkové za příspěvek kočičkám a všem, kdo zaplatili věci z aukce. Výtěžek jde zase jen a pouze do kočičích chřtánů.

Dobrou noc, Tereza

Na dobrou noc přikládám ZASE foto Zuzanky, věříme, že tímto nenápadným podprahovým marketingem Zuzanka najde domov.

Zuzanka