9. 2. 2014 – dnes od Míly

Včerejší výstava se povedla, chybí mi tu čtyři kočičky. Ale snad to s nimi v novém domově dobře dopadne a rychle si zvyknou.

Jsem vděčná naší paní veteřinářce Blance Tešnarové, která velmi zodpovědně provedla na Sluníčkové výstavě přejímku kočiček a zkontrolovala jejich zdravotní stav.

Majitelé „naší“ Jitušky, kteří měli krámek s kočičími motivy na výstavě, darovali Sluníčkovým kočičkám půlku výdělku. Mnohokrát děkujeme, velmi si toho vážíme.

Dnes navštívila kočičky u nás Vendulka s kamarádkou Jaruškou. Byla to moc příjemná návštěva. Naše kočičky dostaly od nich spoustu dobrot. Další konzervičky přivezly ještě od další hodné paní, které nejsou kočičky bez domova také lhostejné. Mnohokrát všem děvčatům děkuji za kočičky.

Naše Růženka stále nechce jíst, krevní testy nic neprokázaly, je na infuzích, navštívili jsme paní doktorku a byly jí přidány další antibiotika. Má stále horečku.

Vendulku jsem dnešní noc zapomněla ve voliéře, což mě velmi mrzí, a nyní občas zakašle. Vendulka se mrouská a když jsem včera večer kočičky svolávala domů, ona nepřišla, což se u ní nestává. Zatím spíše upřednostňovala teplo domova. Uvidíme, jak se to vyvine.

Malý Damiánek pořád frká, byl také u veterináře a byly mu změněny antibiotika.

Matýsek Kupka se osmělil a přišel na dovnitř. Lehl si za okno na klec, určitě ocení teplo.

Inuška je pořád Miláček, Jůlinka a Filoména by nejraději chtěly běhat venku, pořád číhají u dveří. Daneček dnes utekl na zahradu, byla ve mě malá dušička, aby ho něco nezajelo, je jako „živé stříbro“. Domů jsem ho dostala až po šesti hodinách. Lítal po zahradě s Lucinkou a patřičně si to užíval. Přišel až, když mu vyhládlo. U Sněženky stále čekáme na výsledek rozboru štítné žlázy, takže je její chování stále stejné. Útoky však nejsou tak razantní.

Tedýček si pomalu v prostoru místnosti zvykl, lehává přímo na topení, je to takový bezkonflitní stvořeníčko, ale chuděra se všeho bojí.

To je asi tak všechno z dnešního dne, ještě chybí douklidit nějaké věci, které jsme měli na výstavě, tak jdu na to.

Damián

Damiánek