Twixík

Kocour Twixík

Pohlaví: Kocour
Věk*: 2 měsíce
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 18.9.2020
Doba v útulku: 1 měsíc
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Twixíka

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Twixíka krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Twixíka granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Twixíka

Pár slov o kocourkovi

Se zrzavými koťátky se letos roztrhl pytel. Twixíček má krásné, syté zbarvení. Kožíšek pořádně hustý a heboučký. Na to, že většinu dosavadního života strávil venku, byl jeho kožíšek ve skvostném stavu. Avšak to se nedalo říci o jeho očičkách. Přišel se škaredým zánětem, ovšem na tom byl o moc lépe než jeho bráška Duplík, který měl na očku ohromný vřed.

Twixíčkovi tedy očičko léčíme, naštěstí mazání zabírá. Kocourek se má čile k světu, baští o sto šest. Prozkoumává své okolí, je to malý zvědaveček. Je čistotný a prostě takový sladký zrzavý, chlupatý bombónek.

Zeptejte se na Twixíka

Zavolejte nám na tel. číslo 775 684 051 (vždy po 16. hodině) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI