Angelika

Kočka Angelika

Pohlaví: Kočka
Věk*: 9 let
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 11.9.2015
Doba v útulku: 8 let
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Virtuální maminka
nebo tatínek**:
Irena Trousilová, Pavlína Lázinková
Ev. číslo:511
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Angeliku

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Angeliku krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Angeliku granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Angeliku

Pár slov o kočičce

Angelika je drobnější mourinka, která je stále dost ustrašená a potřebovala by trpělivého páníčka. Je zvyklá chodit i ven a chtěla by být v novém domově jedinou kočičkou. Angelika je hodně upovídaná. V novém domově  při více trpělivosti by třeba byla šťastná a nakonec by se nechala i pomazlit, kdo ví?

Do Sluníčka přišla se svými dvěma koťaty Mozartem a Cézarem. Původně byla u jednoho domu v Praze, který již neměl majitele a byl určen ke zbourání. Kočička s koťaty byla odvezena do našeho spřáteleného útulku, kde již nebylo pro ně místo a tak jsme byli požádáni o výpomoc. Angelika je trochu zdrženlivá kočička, která se však nechá pohladit a v novém domově by vítala více zájmu, notnou dávku mazlení a lásky.

Zeptejte se na Angeliku

Angelika je v adopci na dálku kvůli své plachosti nebo handicapu. O důvodu se zmiňujeme v odstavci výše.

Kočičky bojácné nebo s handicapem zůstávají u nás, kde se jim snažíme maximálně zpříjemnit jejich život, jak to jen jde. Bohužel rodinu nenahradíme. Pokud byste kočičce přesto chtěli dát domov a lásku, tak Vám rádi o ní podáme další informace.

Vy se pak v klidu můžete rozhodnout, zda zůstanete u adopce na dálku, nebo zda kočičce poskytnete pelíšek u vás doma, za který by byla Angelika velmi ráda.

Zde najdete informace, jak Adopce kočky na dálku funguje.

Můžete nám zavolat na tel. číslo 606 689 254, 606 371 414 (ve dnech pondělí až pátek vždy 18-20 hod., pokud se nedovoláte, tak pište SMS) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI