Angelika

Kočka Angelika

Pohlaví: Kočka
Věk*: 6 let
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 11.9.2015
Doba v útulku: 5 let
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Virtuální maminka
nebo tatínek**:
Irena Trousilová, Pavlína Lázinková
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Angeliku

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Angeliku krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Angeliku granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Angeliku

Pár slov o kočičce

Angelika je drobnější mourinka, která je stále dost ustrašená a potřebovala by trpělivého páníčka. Je zvyklá chodit i ven a chtěla by být v novém domově jedinou kočičkou. Angelika je hodně upovídaná. V novém domově bude mazlem, už by si to hodně zasloužila. Její obava není zase až tak velká.

Do Sluníčka přišla se svými dvěma koťaty Mozartem a Cézarem. Původně byla u jednoho domu v Praze, který již neměl majitele a byl určen ke zbourání. Kočička s koťaty byla odvezena do našeho spřáteleného útulku, kde již nebylo pro ně místo a tak jsme byli požádáni o výpomoc. Angelika je trochu zdrženlivá kočička, která se však nechá pohladit a v novém domově by vítala více zájmu, notnou dávku mazlení a lásky.

Zeptejte se na Angeliku

Zavolejte nám na tel. číslo 775 684 051 (vždy po 16. hodině) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI