Lumpík

Kocour Lumpík

Pohlaví: Kocour
Věk*: 13 let
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 10.8.2012
Doba v útulku: 10 let
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Virtuální maminka
nebo tatínek**:
Lenka Frnochová; Alice Zemanová; Petra Korseltová; Kateřina Drdlová; Michaela Černíková
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Lumpíka

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Lumpíka krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Lumpíka granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Lumpíka

Pár slov o kocourkovi

Náš miláček Lumpíček je velice kontaktní, nebojácný, mazlivý a nekonfliktní kocourek.  Lumpík má  od narození rozštěp patra, což mu však nijak nebrání prožít kvalitní život. Jeho panička zemřela při autonehodě. Lumpík se musí speciálně krmit především kousky syrového masa, které mu nezalézá do otvoru v patře. Je třeba hlídat, aby se skutečně najedl. Lumpík je strašně milý kocourek a velký mazlíček. Poslední dobou však chřadne, není to už žádný mladík. Je vidět, že rozštěp patra mu dělá potíže a jednotvárná strava také. Hodně se olizuje, bývá celý mokrý, oslintaný. Poslední dobou je to chudáček, který pořád odpočívá. Hloubkové vyšetření nepřineslo žádný výsledek na zvrácení či zlepšení jeho zdravotního stavu.