Čertinka

Kočka Čertinka

Pohlaví: Kočka
Věk*: 7 let
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 28.10.2015
Doba v útulku: 7 let
Umístění kočičky:Depozitum u Marušky - Bohušovice n. Ohří
Virtuální maminka
nebo tatínek**:
Jan Kolář
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Čertinku

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Čertinku krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Čertinku granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Čertinku

Pár slov o kočičce

Čertinka k nám přišla se svým bráškou Juráškem. Oba sourozence jsme poslali na „převýchovu“ do depozita u Marušky, aby se trošku otrkala. Jurášek hned záhy našel domov.  Plašší Čertinka před námi utíkala, ale když byla polapena, nechala se hladit, ale sama si o mazlení neříká. Přijde jen k jídlu, chodí normálně po bytě, je zvědavá, ale jak dám najevo, že mám o ni zájem uteče. Bude potřebovat moc trpělivou rodinu, která ji bude mít moc ráda a bude se jí věnovat. Když k sobě bude mít kočičího kamaráda nebo kamarádku, který je už mazlivý ( ona to okouká), také bude jen dobře. Tady je mezi mnoha kočičkami a není na ni tolik času. Miluje jídlo, mlíčko, pribiňáky, ochutná od všeho, pro syrové maso je ochotná přijít i k člověku, ale zvedne se ruka k pohlazení a uteče. Je moc krásná, lesklá, chodí na záchůdek a už by potřebovala svůj gauč a svoji televizi. Je to naše plašanka.

Zeptejte se na Čertinku

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 17-20 hod., SO a NE kdykoliv přes den) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI