Čertinka

Kočka Čertinka

Pohlaví: Kočka
Věk*: 8 let
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 28.10.2015
Doba v útulku: 8 let
Umístění kočičky:Depozitum u Marušky - Bohušovice n. Ohří
Virtuální maminka
nebo tatínek**:
Jan Kolář
Ev. číslo:554
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Čertinku

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Čertinku krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Čertinku granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Čertinku

Pár slov o kočičce

Čertinka k nám přišla se svým bráškou Juráškem. Oba sourozence jsme poslali na „převýchovu“ do depozita u Marušky, aby se trošku otrkala. Jurášek hned záhy našel domov.  Plašší Čertinka před námi utíkala, ale když byla polapena, nechala se hladit, ale sama si o mazlení neříká. Přijde jen k jídlu, chodí normálně po bytě, je zvědavá, ale jak dám najevo, že mám o ni zájem uteče. Bude potřebovat moc trpělivou rodinu, která ji bude mít moc ráda a bude se jí věnovat. Když k sobě bude mít kočičího kamaráda nebo kamarádku, který je už mazlivý ( ona to okouká), také bude jen dobře. Tady je mezi mnoha kočičkami a není na ni tolik času. Miluje jídlo, mlíčko, pribiňáky, ochutná od všeho, pro syrové maso je ochotná přijít i k člověku, ale zvedne se ruka k pohlazení a uteče. Je moc krásná, lesklá, chodí na záchůdek a už by potřebovala svůj gauč a svoji televizi. Je to naše plašanka.

Zeptejte se na Čertinku

Čertinka je v adopci na dálku kvůli své plachosti nebo handicapu. O důvodu se zmiňujeme v odstavci výše.

Kočičky bojácné nebo s handicapem zůstávají u nás, kde se jim snažíme maximálně zpříjemnit jejich život, jak to jen jde. Bohužel rodinu nenahradíme. Pokud byste kočičce přesto chtěli dát domov a lásku, tak Vám rádi o ní podáme další informace.

Vy se pak v klidu můžete rozhodnout, zda zůstanete u adopce na dálku, nebo zda kočičce poskytnete pelíšek u vás doma, za který by byla Čertinka velmi ráda.

Zde najdete informace, jak Adopce kočky na dálku funguje.

Můžete nám zavolat na tel. číslo 606 689 254, 606 371 414 (ve dnech pondělí až pátek vždy 18-20 hod., pokud se nedovoláte, tak pište SMS) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI