Poldinka – Ciri

Kočka Poldinka – Ciri

Pohlaví: Kočka
Věk*: 4 roky a 9 měs.
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 2.1.2022
Místo nálezu:Kladno
Doba v útulku: 0 měsíc
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Poldinka – Ciri

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Poldinka – Ciri krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Poldinka – Ciri granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Poldinka – Ciri

Pár slov o kočičce

Ciri, původně Poldinka, je kočička, která byla vrácená z adopce pro agresivní útok na páníčky. Po absolvování vyšetření krve, moč a sono bříška se přišlo na to, že má holčička hustou moč, v močovém měchýři měla spoustu sedimentu, což ji dráždilo a způsobovalo boles, která byla dle paní veterinářky přícinou její nepohody, v jejím případě i agresivity. Poldinka dostala léky proti bolesti a dietu urinary na odkyselení moče a rozpuštění sedimentu.
Problém je v tom, že Poldinku nelze oddělit od ostatních kočiček, musí být z důvodu diety v kleci, což není dlouhodobě možné.
Poldinka byla hodná a mazlivá kočička. Potřebuje spolehlivý domov, kde by byla jedinou kočičkou nebo se stejnou dietou.
Poldinka je krásná kočička a po absolvování léčby z ní určitě bude zase laskavá a náruč milující kočička. U nás se agresivně neprojevuje vůbec.

Zeptejte se na Poldinka – Ciri

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 17-20 hod., SO a NE kdykoliv přes den) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI