Cácorka

Kočka Cácorka

Pohlaví: Kočka
Věk*: 4 roky a 0 měs.
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 16.2.2016
Doba v útulku: 3 roky a 3 měs.
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Virtuální maminka
nebo tatínek**:
Lenka Přádná
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Cácorku

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Cácorku krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc

Pár slov o kočičce

Cácorka byla odchycena jako odrostlé kotě na  sídlišti Roudnici n.L.. Žila tam se svou maminkou. Cácorka byla  nastydlá, těžce dýchala a měla rýmu. Do současné doby jsme ji nepřemluvili k mazlení, naopak věkem se stále odtažitější od lidí. V novém domově se určitě otrká, přece jen v útulku na ni není tolik času, jak by zasluhovala. Je moc krásná s oranžovýma očima, moc hodná a nekonfliktní. Je vhodná ke stejně staré či mladší kámošce nebo kámošovi. Cácorka měla vleklé záněty dásní a i přes nízký věk jí musely být odstraněny zoubky. V jídle jí to však nečiní žádné potíže.

Zeptejte se na Cácorku

Zavolejte nám na tel. číslo 775 684 051 nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI