Cácorka

Kočka Cácorka

Pohlaví: Kočka
Věk*: 5 let
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 16.2.2016
Doba v útulku: 4 roky a 6 měs.
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Virtuální maminka
nebo tatínek**:
Lenka Přádná
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Cácorku

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Cácorku krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Cácorku granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Cácorku

Pár slov o kočičce

Naše milá Cácorka je velmi zvláštní kočička. U všeho co děláte asistuje. Nebojí se ničeho a vše ji zajímá. V útulku už je delší dobu. Bude potřebovat citlivý přístup a v novém domově být sama nebo s hodným kočičím kamarádem. Miluje syrové maso a díky němu se nechá i pohladit.

Cácorka byla odchycena jako odrostlé kotě na  sídlišti Roudnici n.L.. Žila tam se svou maminkou. Cácorka byla  nastydlá, těžce dýchala a měla rýmu. V novém domově se určitě otrká, přece jen v útulku na ni není tolik času, jak by zasluhovala. Je moc krásná s oranžovýma očima, moc hodná a nekonfliktní.

Cácorka měla vleklé záněty dásní a i přes nízký věk jí musely být odstraněny zoubky. V jídle jí to však nečiní žádné potíže.