Vrtáček

Kocour Vrtáček

Pohlaví: Kocour
Věk*: 1 rok a 11 měs.
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 30.7.2019
Doba v útulku: 1 rok a 8 měs.
Umístění kocourka:Depozitum u Marušky - Bohušovice n. Ohří
Virtuální maminka
nebo tatínek**:
Zuzana A.
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Vrtáček

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Vrtáček krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Vrtáček granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Vrtáček

Pár slov o kocourkovi

Vrtáček je krásný černý kocourek z Dobříně. Přišel k nám se svou maminkou Elin a třemi sourozenci. Maminka onemocněla zánětem podbřišnice a tak musela být od svých chlupáčků oddělena, aby se co nejrychleji uzdravila.

Vrtáček a jeho souparťáci jsou pěkní čertíci. Nenechali na sebe ze začátku sáhnout, nemohli jsme se ani přiblížit, hned se měnili v klubko syčících háďat.

Potřeboval by proto hodně trpělivého páníčka a v novém domově ještě kočičího kamaráda, aby si nepřipadal osiřelý.

 

Zeptejte se na Vrtáček

Vrtáček je v adopci na dálku kvůli své plachosti nebo handicapu. O důvodu se zmiňujeme v odstavci výše.

Kočičky bojácné nebo s handicapem zůstávají u nás, kde se jim snažíme maximálně zpříjemnit jejich život, jak to jen jde. Bohužel rodinu nenahradíme. Pokud byste kocourkovi přesto chtěli dát domov a lásku, tak Vám o něm rádi podáme další informace.

Vy se pak v klidu můžete rozhodnout, zda zůstanete u adopce na dálku, nebo zda kocourkovi poskytnete pelíšek u vás doma, za který by byl Vrtáček velmi rád.

Zde najdete informace, jak Adopce kočky na dálku funguje.

Můžete nám zavolat na tel. číslo 775 684 051 (ve dnech pondělí až pátek vždy po 16. hodině) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI