Vrtáček

Kocour Vrtáček

Pohlaví: Kocour
Věk*: 5 let
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 30.7.2019
Doba v útulku: 4 let
Umístění kocourka:Depozitum u Marušky - Bohušovice n. Ohří
Virtuální maminka
nebo tatínek**:
Zuzana A., Blanka K.
Ev. číslo:1698
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Vrtáčka

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Vrtáčka krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Vrtáčka granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Vrtáčka

Pár slov o kocourkovi

Vrtáček je krásný černý kocourek z Dobříně. Přišel k nám se svou maminkou Elin a třemi sourozenci. Maminka onemocněla zánětem podbřišnice a tak musela být od svých chlupáčků oddělena, aby se co nejrychleji uzdravila.

Vrtáček a jeho souparťáci jsou pěkní čertíci. Nenechali na sebe ze začátku sáhnout, nemohli jsme se ani přiblížit, hned se měnili v klubko syčících háďat.

Potřeboval by proto hodně trpělivého páníčka a v novém domově ještě kočičího kamaráda, aby si nepřipadal osiřelý.

 

Zeptejte se na Vrtáčka

Vrtáček je v adopci na dálku kvůli své plachosti nebo handicapu. O důvodu se zmiňujeme v odstavci výše.

Kočičky bojácné nebo s handicapem zůstávají u nás, kde se jim snažíme maximálně zpříjemnit jejich život, jak to jen jde. Bohužel rodinu nenahradíme. Pokud byste kocourkovi přesto chtěli dát domov a lásku, tak Vám o něm rádi podáme další informace.

Vy se pak v klidu můžete rozhodnout, zda zůstanete u adopce na dálku, nebo zda kocourkovi poskytnete pelíšek u vás doma, za který by byl Vrtáček velmi rád.

Zde najdete informace, jak Adopce kočky na dálku funguje.

Můžete nám zavolat na tel. číslo 606 689 254, 606 371 414 (ve dnech pondělí až pátek vždy 18-20 hod., pokud se nedovoláte, tak pište SMS) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI