Kalimero

Kocour Kalimero

Pohlaví: Kocour
Věk*: 14 let
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 16.2.2016
Doba v útulku: 6 let
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Virtuální maminka
nebo tatínek**:
Michaela Hájková
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Kalimera

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Kalimera krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Kalimera granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Kalimera

Pár slov o kocourkovi

Aktuální info: Kaliméro je už hodně starý, poslední rok hubne, chřadne, byl na větším vyšetření, žádný zásadní problém se nenašel, ozývá se prostě stáří.

Kaliméro k nám přišel se sestřičkou Izabelou. Oběma kočičkám zemřela panička a ony zůstaly na ulici a odtud putovaly k nám. Izabelka už má dávno nový domov, ale Kalimero je velký štrašpytel, nechápeme to, ale bojí se lidí. Nepřijde ani na dva metry. Je to takové neštěstíčko. Většinu času tráví ve voliéře, v současné době chodí chrnět konečně do tepla, do hlavní místnosti. Je tak krásný, ale bázlivý, je ho velká škoda. Určitě by velmi rád běhal někde po zahrádce. Ke kočkám je přátelský.