Mourýnek

  • Kočka útulek

Kocour Mourýnek

Pohlaví: Kocour
Věk*: 4 roky a 4 měs.
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 1.10.2015
Doba v útulku: 3 roky a 3 měs.
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Virtuální maminka
nebo tatínek**:
Alena Aksamitová a Oldřich Němec
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Mourýnka

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Mourýnka krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc

Pár slov o kocourkovi

Mourýnek, je mourovatý kocourek, který k nám přišel se svou maminkou a sestřičkou, které již svůj domov našly.  Maminku Mourýnka vyhodila ven na sídliště  jedna rodina, která se odstěhovala, a právě tam porodila kočička dvě koťátka. Kočičky na sídlišti nebyly vítané a někdo po nich dokonce střílel ze vzduchovky. Z Mourýnka vyrostl krásný statný kocourek, který  pro svou bojácnou povahou bohužel nemůže zatím najít svůj šťastný domov. Jinak je kocourek nekonfliktní, hravý a neagresivní. Mohl by sdílet domov i s jinou kočičkou. V novém domově bude potřebovat více trpělivosti.

Zeptejte se na Mourýnka

Mourýnek je v adopci na dálku kvůli své plachosti nebo handicapu. O důvodu se zmiňujeme v odstavci výše.

Kočičky bojácné nebo s handicapem zůstávají u nás, kde se jim snažíme maximálně zpříjemnit jejich život, jak to jen jde. Bohužel rodinu nenahradíme. Pokud byste kocourkovi přesto chtěli dát domov a lásku, tak Vám o něm rádi podáme další informace.

Vy se pak v klidu můžete rozhodnout, zda zůstanete u adopce na dálku, nebo zda kocourkovi poskytnete pelíšek u vás doma, za který by byl Mourýnek velmi rád.

Zde najdete informace, jak Adopce kočky na dálku funguje.

Můžete nám zavolat na tel. číslo 775 684 051 nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI