Mourýnek

  • Kočka útulek

Kocour Mourýnek

Pohlaví: Kocour
Věk*: 9 let
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 12.1.2023
Místo nálezu:Liberec
Doba v útulku: 1 rok a 3 měs.
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Virtuální maminka
nebo tatínek**:
Jakub Šmída, Jana Popelková
Ev. číslo:2880
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Mourýnka

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Mourýnka krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Mourýnka granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Mourýnka

Pár slov o kocourkovi

Aktuální info: Kocourek Mourýnek našel v listopadu 2021 nový domov u staršího pána, který ho dokonce vymazlil. Včera, t.j. 12.1.2023 byl z důvodu úmrtí páníčka Mourýnek vrácen zpátky do Sluníčka. Změnu nese těžce, bylo mu už osm let a zvykl si na domov, který byl jen jeho, tedy ještě s kamarádem Řehořkem, též ze Sluníčka. Je to trápení. Zřejmě bude celý svůj život odkázán žít jen v útulku.

Mourýnek, je mourovatý kocourek, který k nám přišel se svou maminkou a sestřičkou, které již svůj domov našly.  Maminku Mourýnka vyhodila ven na sídliště  jedna rodina, která se odstěhovala, a právě tam porodila kočička dvě koťátka. Kočičky na sídlišti nebyly vítané a někdo po nich dokonce střílel ze vzduchovky. Z Mourýnka vyrostl krásný statný kocourek, který  pro svou bojácnou povahou bohužel nemůže zatím najít svůj šťastný domov. Jinak je kocourek nekonfliktní, hravý a neagresivní. Mohl by sdílet domov i s jinou kočičkou. V novém domově bude potřebovat více trpělivosti.

Zeptejte se na Mourýnka

Mourýnek je v adopci na dálku kvůli své plachosti nebo handicapu. O důvodu se zmiňujeme v odstavci výše.

Kočičky bojácné nebo s handicapem zůstávají u nás, kde se jim snažíme maximálně zpříjemnit jejich život, jak to jen jde. Bohužel rodinu nenahradíme. Pokud byste kocourkovi přesto chtěli dát domov a lásku, tak Vám o něm rádi podáme další informace.

Vy se pak v klidu můžete rozhodnout, zda zůstanete u adopce na dálku, nebo zda kocourkovi poskytnete pelíšek u vás doma, za který by byl Mourýnek velmi rád.

Zde najdete informace, jak Adopce kočky na dálku funguje.

Můžete nám zavolat na tel. číslo 606 689 254, 606 371 414 (ve dnech pondělí až pátek vždy 18-20 hod., pokud se nedovoláte, tak pište SMS) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI