Mourýnek

  • Kočka útulek

Kocour Mourýnek

Pohlaví: Kocour
Věk*: 8 let
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 12.1.2023
Místo nálezu:Liberec
Doba v útulku: 0 měsíc
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Ev. číslo:2880
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Mourýnka

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Mourýnka krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Mourýnka granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Mourýnka

Pár slov o kocourkovi

Aktuální info: Kocourek Mourýnek našel v listopadu 2021 nový domov u staršího pána, který ho dokonce vymazlil. Včera, t.j. 12.1.2023 byl z důvodu úmrtí páníčka Mourýnek vrácen zpátky do Sluníčka. Změnu nese těžce, bylo mu už osm let a zvykl si na domov, který byl jen jeho, tedy ještě s kamarádem Řehořkem, též ze Sluníčka. Je to trápení. Zřejmě bude celý svůj život odkázán žít jen v útulku.

Mourýnek, je mourovatý kocourek, který k nám přišel se svou maminkou a sestřičkou, které již svůj domov našly.  Maminku Mourýnka vyhodila ven na sídliště  jedna rodina, která se odstěhovala, a právě tam porodila kočička dvě koťátka. Kočičky na sídlišti nebyly vítané a někdo po nich dokonce střílel ze vzduchovky. Z Mourýnka vyrostl krásný statný kocourek, který  pro svou bojácnou povahou bohužel nemůže zatím najít svůj šťastný domov. Jinak je kocourek nekonfliktní, hravý a neagresivní. Mohl by sdílet domov i s jinou kočičkou. V novém domově bude potřebovat více trpělivosti.

Zeptejte se na Mourýnka

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 17-20 hod., SO a NE kdykoliv přes den) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI