Táborníček

Kocour Táborníček

Pohlaví: Kocour
Věk*: 6 let
Kastrace: Ano
Umístění v novém domovu:Pouze do bytu
Kočičí kamarád:Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 28.8.2017
Doba v útulku: 6 let
Umístění kocourka:Depozitum u Jitky - Roudnice n. L.
Virtuální maminka
nebo tatínek**:
Denisa Hochmannová
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Táborníčka

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Táborníčka krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Táborníčka granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Táborníčka

Pár slov o kocourkovi

Bílo-mourovatý  kočičí chlapeček byl spolu se sourozenci odchycený v kempu v Brozanech nad Ohří. Pořád se bojí kontaktu s člověkem a změnu prostředí hodně špatně nese.  Potřeboval by moc trpělivého a laskavého člověka, který by mu pomohl překonat obavy z lidí. Možná se to ani nikdy nepovede, ale mohl by být dobrým parťákem k další, ale mazlivé kočičce.  Táborníček je nekonfliktní, krásný, ohromný kocourek, který by potřeboval v novém domově kočičího kamaráda.

Táborníček měl zájemce, avšak se ho nepodařilo dát do přepravky. Prostě se hodně bojí změny.

 

Zeptejte se na Táborníčka

Táborníček je v adopci na dálku kvůli své plachosti nebo handicapu. O důvodu se zmiňujeme v odstavci výše.

Kočičky bojácné nebo s handicapem zůstávají u nás, kde se jim snažíme maximálně zpříjemnit jejich život, jak to jen jde. Bohužel rodinu nenahradíme. Pokud byste kocourkovi přesto chtěli dát domov a lásku, tak Vám o něm rádi podáme další informace.

Vy se pak v klidu můžete rozhodnout, zda zůstanete u adopce na dálku, nebo zda kocourkovi poskytnete pelíšek u vás doma, za který by byl Táborníček velmi rád.

Zde najdete informace, jak Adopce kočky na dálku funguje.

Můžete nám zavolat na tel. číslo 606 689 254, 606 371 414 (ve dnech pondělí až pátek vždy 18-20 hod., pokud se nedovoláte, tak pište SMS) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI