Elza

Kočka Elza

Pohlaví: Kočka
Věk*: 11 let
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 19.6.2013
Doba v útulku: 7 let
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Virtuální maminka
nebo tatínek**:
Pavla Šorfová
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Elza

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Elza krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Elza granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Elza

Pár slov o kočičce

Elsa je bojácná kočička, která je v útulku hned od samého založení, původně byla ze Šanty kočičí, z.s., k nám do depozita.  Byla  hodně plachá, měla zlomenou nožičku a ostatní kočičky jí v Šantě hodně vadily. Nikdy nenašla nový domov, je stále hodně plachá, nenechá se pohladit. Elza bývala ve venkovní voliéře, poté byla v domě s výběhem ven, kde si žije svým životem, ke kterému lidi moc nepotřebuje.  Elzička je starší kočička, která je v současnosti spíše vhodná k adopci na dálku.

Zeptejte se na Elza

Elza je v adopci na dálku kvůli své plachosti nebo handicapu. O důvodu se zmiňujeme v odstavci výše.

Kočičky bojácné nebo s handicapem zůstávají u nás, kde se jim snažíme maximálně zpříjemnit jejich život, jak to jen jde. Bohužel rodinu nenahradíme. Pokud byste kočičce přesto chtěli dát domov a lásku, tak Vám rádi o ní podáme další informace.

Vy se pak v klidu můžete rozhodnout, zda zůstanete u adopce na dálku, nebo zda kočičce poskytnete pelíšek u vás doma, za který by byla Elza velmi ráda.

Zde najdete informace, jak Adopce kočky na dálku funguje.

Můžete nám zavolat na tel. číslo 775 684 051 (ve dnech pondělí až pátek vždy po 16. hodině) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI