Elza

Kočka Elza

Pohlaví: Kočka
Věk*: 14 let
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 19.6.2013
Doba v útulku: 10 let
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Virtuální maminka
nebo tatínek**:
Pavla Šorfová, Alena Aksamitová, Oldřich Němec, Mirka Čermáková
Ev. číslo:7
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Elzu

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Elzu krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Elzu granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Elzu

Pár slov o kočičce

Elsa je bojácná kočička, která je v útulku hned od samého založení, původně byla ze Šanty kočičí, z.s., k nám do depozita.  Byla  hodně plachá, měla zlomenou nožičku a ostatní kočičky jí v Šantě hodně vadily. Nikdy nenašla nový domov, je stále hodně plachá, nenechá se pohladit. Elza bývala ve venkovní voliéře, poté byla v domě s výběhem ven, kde si žije svým životem, ke kterému lidi moc nepotřebuje.  Elzička je starší kočička, která je v současnosti spíše vhodná k adopci na dálku.

Zeptejte se na Elzu

Elza je v adopci na dálku kvůli své plachosti nebo handicapu. O důvodu se zmiňujeme v odstavci výše.

Kočičky bojácné nebo s handicapem zůstávají u nás, kde se jim snažíme maximálně zpříjemnit jejich život, jak to jen jde. Bohužel rodinu nenahradíme. Pokud byste kočičce přesto chtěli dát domov a lásku, tak Vám rádi o ní podáme další informace.

Vy se pak v klidu můžete rozhodnout, zda zůstanete u adopce na dálku, nebo zda kočičce poskytnete pelíšek u vás doma, za který by byla Elza velmi ráda.

Zde najdete informace, jak Adopce kočky na dálku funguje.

Můžete nám zavolat na tel. číslo 606 689 254, 606 371 414 (ve dnech pondělí až pátek vždy 18-20 hod., pokud se nedovoláte, tak pište SMS) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI