Gola

Kočka Gola

Pohlaví: Kočka
Věk*: 6 měsíců
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 31.7.2019
Doba v útulku: 3 měsíce
Umístění kočičky:Depozitum u Marušky - Bohušovice n. Ohří
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Golu

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Golu krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc

Pár slov o kočičce

Gola je krásná mourovatá kočičí holčička z Dobříně. Přišela k nám se svou maminkou Elin a třemi sourozenci. Maminka onemocněla zánětem podbřišnice a tak musela být od svých chlupáčků oddělena, aby se co nejrychleji uzdravila.

Gola a její souparťáci jsou pěkní čertíci. Nenechali na sebe ze začátku sáhnout, nemohli jsme se ani přiblížit, hned se měnili v klubko syčících háďat.

Golinka už se nechá pomazlit, ale sama nepřijde. Musí být polapena, poté co ji mate v náruči tak přede, nechá se hladit a  převaluje se na dece na všechny strany.

Dobře jí, hezky přibírá na váze a za chvilku z ní bude kočičí slečna.

Zeptejte se na Golu

Zavolejte nám na tel. číslo 775 684 051 nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI