Šroubek

  • ŠROUBEK...

Kocour Šroubek

Pohlaví: Kocour
Věk*: 1 rok a 2 měs.
Kastrace: Ne
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 31.7.2019
Doba v útulku: 1 rok
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Šroubek

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Šroubek krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Šroubek granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Šroubek

Pár slov o kocourkovi

Šroubek je krásný mourovatý kocourek z Dobříně. Přišel k nám se svou maminkou Elin a třemi sourozenci. Maminka onemocněla zánětem podbřišnice a tak musela být od svých chlupáčků oddělena, aby se co nejrychleji uzdravila.

Šroubek a jeho souparťáci jsou pěkní čertíci. Nenechali na sebe ze začátku šáhnout, nemohli jsme se ani přiblížit, hned se měnili v klubko syčících háďat.

Šroubek je již vymazlený kocourek a je připravený jít do svého domova. Mazlení se mu moc zamlouvá, Hodně jí, rád si hraje s udičkou a s míčky. Rád pozoruje okolní svět z okenního parapetu. Vyroste z něj veliký kočičí chlapák, už nyní má tlapky jako medvídě.

Kocourek našel domov