Řehoř

Kocour Řehoř

Pohlaví: Kocour
Věk*: 10 let
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 12.1.2023
Místo nálezu:Roudnice nad Labem
Doba v útulku: 10 měsíců
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Virtuální maminka
nebo tatínek**:
Irena Petráková
Ev. číslo:2879
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Řehoře

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Řehoře krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Řehoře granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Řehoře

Pár slov o kocourkovi

Aktuální info: Řehořek byl dokázán žít život ve Sluníčku, když se v červnu 2022 na něho usmálo štěstí a i přes svou plachost našel domov u staršího pána, kde byl již půl roku Řehořkův kamarád Mourýnek. Po půl roce nového domova však Řehořek spolu s Mourýnkem o svůj domov přišli, jejich milovaný páníček zemřel. Oba kocourci jsou opět zpátky ve Sluníčku.

Řehořek pochází z Roudnice n.L. od holobytů, kde jsme kastrovali 18 kočiček, které jsou plaché. Mezi nimi byl i Řehořek, který však byl hodně nemocný, měl zánět průdušek, velikou rýmu, protože za každého počasí a v každém ročním období ležel před okny domu na trávě. Nikam se neschovával, pršelo na něho, v zimě sněžilo, býval promáčený a ještě k tomu byl olysalý, na bříšku a zádech mu chyběla srst. Ve Sluníčku byl vykastrován a započali jsme s jeho léčbou, která trvala několik měsíců. Na vrácení do jeho původní lokality už bylo pozdě a báli jsme se, že opět onemocní. Ve Sluníčku vypadá spokojeně, hraje si, není konfliktní, ale z lidí má stále respekt. Občas  má rýmu nebo zánět močových cest a léčba je pak díky jeho plachosti dosti svízelná. Pohladit se pořád nedá. Z tohoto důvodu se mu doposud nepodařilo najít domov. Poslední dobou je už zdráv a stále více se osměluje, podaří se ho i pohladit. V klidné domácnosti by byl určitě už dávno mazlínkem.

Zeptejte se na Řehoře

Řehoř je v adopci na dálku kvůli své plachosti nebo handicapu. O důvodu se zmiňujeme v odstavci výše.

Kočičky bojácné nebo s handicapem zůstávají u nás, kde se jim snažíme maximálně zpříjemnit jejich život, jak to jen jde. Bohužel rodinu nenahradíme. Pokud byste kocourkovi přesto chtěli dát domov a lásku, tak Vám o něm rádi podáme další informace.

Vy se pak v klidu můžete rozhodnout, zda zůstanete u adopce na dálku, nebo zda kocourkovi poskytnete pelíšek u vás doma, za který by byl Řehoř velmi rád.

Zde najdete informace, jak Adopce kočky na dálku funguje.

Můžete nám zavolat na tel. číslo 606 689 254, 606 371 414 (ve dnech pondělí až pátek vždy 18-20 hod., pokud se nedovoláte, tak pište SMS) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI