Řehoř

Kocour Řehoř

Pohlaví: Kocour
Věk*: 6 let
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 1.3.2015
Doba v útulku: 5 let
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Virtuální maminka
nebo tatínek**:
Iva Mojžíšová; Saša, Dana, Venda Takáčovi
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Řehoře

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Řehoře krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Řehoře granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Řehoře

Pár slov o kocourkovi

Řehořek pochází z Roudnice n.L. od holobytů, kde jsme kastrovali 18 kočiček, které jsou plaché. Mezi nimi byl i Řehořek, který však byl hodně nemocný, měl zánět průdušek, velikou rýmu, protože za každého počasí a v každém ročním období ležel před okny domu na trávě. Nikam se neschovával, pršelo na něho, v zimě sněžilo, býval promáčený a ještě k tomu byl olysalý, na bříšku a zádech mu chyběla srst. Ve Sluníčku byl vykastrován a započali jsme s jeho léčbou, která trvala několik měsíců. Na vrácení do jeho původní lokality už bylo pozdě a báli jsme se, že opět onemocní. Ve Sluníčku vypadá spokojeně, hraje si, není konfliktní, ale z lidí má stále respekt. Občas  má rýmu nebo zánět močových cest a léčba je pak díky jeho plachosti dosti svízelná. Pohladit se pořád nedá. Z tohoto důvodu se mu doposud nepodařilo najít domov. Poslední dobou je už zdráv a stále více se osměluje, podaří se ho i pohladit. V klidné domácnosti by byl určitě už dávno mazlínkem.

Zeptejte se na Řehoře

Zavolejte nám na tel. číslo 775 684 051 (vždy po 16. hodině) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI