Ovsík

Kocour Ovsík

Pohlaví: Kocour
Věk*: 4 roky a 0 měs.
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 12.2.2015
Doba v útulku: 4 roky a 7 měs.
Umístění kocourka:Depozitum u Marušky - Bohušovice n. Ohří
Virtuální maminka
nebo tatínek**:
Jan Gavlík
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Ovsíka

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Ovsíka krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc

Pár slov o kocourkovi

Ovsík je mladý kocourek, který je stále velice plachý.  Se svými sourozenci je ve vymazlovacím depozitu u Marušky. Bohužel je často někde zalezlý. Když se jej někdo pokouší hladit je pořád přikrčený a jak to jde, hned uteče. Je to moc hezký kocourek a i přes dlouhou dobu v útulku se pořád schovává. Nežije u nás plnohodnotný domov.  Hračky ho moc nezajímají, ale moc rád z úkrytu pozoruje jak si hrají ostatní. Nevíme jestli je to lenoch nebo se opravdu pořád tolik bojí. Potřeboval by intenzivní péči a domov ideálně s maximálně jednou další kočičkou. Ideální by byla pro Ovsíka i zahrádka

Zeptejte se na Ovsíka

Zavolejte nám na tel. číslo 775 684 051 nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI