Ovsík

Kocour Ovsík

Pohlaví: Kocour
Věk*: 5 let
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 12.2.2015
Doba v útulku: 6 let
Umístění kocourka:Depozitum u Marušky - Bohušovice n. Ohří
Virtuální maminka
nebo tatínek**:
Jan Gavlík, Dana Lišková
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Ovsík

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Ovsík krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Ovsík granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Ovsík

Pár slov o kocourkovi

Ovsík je mladý kocourek, který je stále velice plachý.  Se svými sourozenci je ve vymazlovacím depozitu u Marušky. Bohužel je často někde zalezlý. Když se jej někdo pokouší hladit je pořád přikrčený a jak to jde, hned uteče. Je to moc hezký kocourek a i přes dlouhou dobu v útulku se pořád schovává. Nežije u nás plnohodnotný domov.  Hračky ho moc nezajímají, ale moc rád z úkrytu pozoruje jak si hrají ostatní. Nikdy neztratil strach z lidí, nedůvěřuje jim. Potřeboval by intenzivní péči a domov s alespoň jednou  kočičkou. Ideální by byla pro Ovsíka i zahrádka.

Zeptejte se na Ovsík

Ovsík je v adopci na dálku kvůli své plachosti nebo handicapu. O důvodu se zmiňujeme v odstavci výše.

Kočičky bojácné nebo s handicapem zůstávají u nás, kde se jim snažíme maximálně zpříjemnit jejich život, jak to jen jde. Bohužel rodinu nenahradíme. Pokud byste kocourkovi přesto chtěli dát domov a lásku, tak Vám o něm rádi podáme další informace.

Vy se pak v klidu můžete rozhodnout, zda zůstanete u adopce na dálku, nebo zda kocourkovi poskytnete pelíšek u vás doma, za který by byl Ovsík velmi rád.

Zde najdete informace, jak Adopce kočky na dálku funguje.

Můžete nám zavolat na tel. číslo 775 684 051 (ve dnech pondělí až pátek vždy po 16. hodině) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI