Kašmírek

Kocour Kašmírek

Pohlaví: Kocour
Věk*: 10 měsíců
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 24.5.2020
Doba v útulku: 10 měsíců
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Kašmírek

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Kašmírek krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Kašmírek granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Kašmírek

Pár slov o kocourkovi

Aktuální info: Kašmírek je od svého narození stále ve Sluníčku. Je to hodně veselý, hravý a upovídaný kocourek. Je ho všude plno. Je to takový „Janek“, chvíli neposedí. Mazlení a chování moc „nedá“, je pořád v pohybu. Kašmírek je hodně živý, potřebuje podobně založeného kočičího kamaráda.

Z koťátka vyrostl Kašmírek do krásného, moc milého kocourka. Je trošku bázlivý, potřebuje více pozornost a trpělivosti, aby se jeho laskavá, milující povaha plně rozvinula. Moc by potřeboval domov, kde bude toto vše dáno, u nás je kočiček moc a času málo.

Koťátko Kašmírek je miminko kočičky Bavlnky, která přišla se svými zhruba třídenními miminky.  Kašmírek je jedním ze čtyř sourozenců, rezatá Jutička a černí bráškové Satének a Střečík. Rodinka pochází z obce Kleneč, pravděpodobně kočička Bavlnka patřila zemřelé paní, porodila koťátka u sousedů, chuděrka nebyla nikým krmena.
Užívá si dostatku jídla, nemůže se dojíst. Vzorně se o svá miminka stará.

Zeptejte se na Kašmírek

Zavolejte nám na tel. číslo 775 684 051 (ve dnech pondělí až pátek vždy po 16. hodině) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI