Kroužek

Kocour Kroužek

Pohlaví: Kocour
Věk*: 1 rok a 10 měs.
Kastrace: Ano
Kočičí kamarád:Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 4.10.2017
Doba v útulku: 1 rok a 8 měs.
Umístění kocourka:Depozitum u Marušky - Bohušovice n. Ohří
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Kroužka

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Kroužka krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc

Pár slov o kocourkovi

Černý krasavec kocourek Kroužek k nám přišel se  svými třemi sourozenci z půdy rodinného domku.

Kroužek byl ze sourozenců největší. Celá banda byla od začátku čistotná, věčně hladová a žádná neplecha jim neunikla. Kroužek dostal své jméno podle bílého kolečka pod krkem. I když má o jedno kolečko navíc :), je to moc chytrý a milý kocourek. Je zvyklý na mazlení, ale sám zatím ke člověku nepřijde. Jeho člověk bude muset být aktivnější a mazlení, jemným způsobem, vyžadovat a vyhledávat sám. Při troše trpělivosti a snaze budete mít doma nádherného přítulného černého pantera s kroužkem.

 

 

Kocourek našel domov