Martinka

kočíčí útulek

Kočka Martinka

Pohlaví: Kočka
Věk*: 14 let
Kastrace: Ano
Umístění v novém domovu:do bytu i ven
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 1.5.2007
Doba v útulku: 13 let
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Virtuální maminka
nebo tatínek**:
PhDr. Miluše Pořádková, Eva Tomášková, Klára Nevečeřalová
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Martinka

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Martinka krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Martinka granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Martinka

Pár slov o kočičce

Martinka je moc hodná, chytrá a jemňoučká kočička. Byla odchycena před několika lety jako březí v Račicích u veslařského kanálu, kde se to vyzáblými a hladovými kočičkami a koťaty u restaurace jen hemžilo. Byl zákaz jejich krmení. Po porodu se dostala do jiného útulku, kde žila téměř rok a poté se odtud vzala do nynějšího Sluníčka. Martinka je plašší kočička, zvyklá během dne chodit na chvíli ven. Ráda se ale pohybuje v blízkosti lidí a spí v teplém pelíšku. Díky Martince a kolonii, kde původně živořila, je nyní útulek Sluníčko. Martinka je již starší kočička, díky traumatům z odchytu jí zůstala křivá pusinka. V útulku to jako jedna z mála kočiček snáší velice dobře.

Zeptejte se na Martinka

Martinka je v adopci na dálku kvůli své plachosti nebo handicapu. O důvodu se zmiňujeme v odstavci výše.

Kočičky bojácné nebo s handicapem zůstávají u nás, kde se jim snažíme maximálně zpříjemnit jejich život, jak to jen jde. Bohužel rodinu nenahradíme. Pokud byste kočičce přesto chtěli dát domov a lásku, tak Vám rádi o ní podáme další informace.

Vy se pak v klidu můžete rozhodnout, zda zůstanete u adopce na dálku, nebo zda kočičce poskytnete pelíšek u vás doma, za který by byla Martinka velmi ráda.

Zde najdete informace, jak Adopce kočky na dálku funguje.

Můžete nám zavolat na tel. číslo 775 684 051 (ve dnech pondělí až pátek vždy po 16. hodině) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI