Ondrášek

Kocour Ondrášek

Pohlaví: Kocour
Věk*: 6 let
Kastrace: Ano
Umístění v novém domovu:do bytu i ven
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 30.7.2015
Doba v útulku: 4 let
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Virtuální maminka
nebo tatínek**:
PhDr. Miluše Pořádková
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Ondráška

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Ondráška krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Ondráška granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Ondráška

Pár slov o kocourkovi

Ondrášek byl jako kotě nalezen před základní školou v Libochovicích v krabici. Ujala se ho paní, která ho dala na jeden dvůr, kde žil sám a záhy se ztratil. Po několika měsících se znovu objevil a putoval do Sluníčka. Ondrášek nezažil zřejmě nic dobrého, neboť má panickou hrůzu z braní do náruče. Zprvu se všeho bál a bránil se, nebyl vůbec plachý, ale hodně nervozní, pořád očekával něco nekalého. Postupně se uklidnil, přestal být ošklivý na ostatní kočičky, už si s nimi hraje. Nechá se už i déle hladit, líbí se mu to, ale najednou dostane strach, asi si uvědomí, že mu ruka může ublížit a rychle se ohradí, že už ne. Aby měl více klidu a vlastní život, začal chodit v útulku na zahrádku a to ho zklidnilo. Chovat v náručí se však nedá, v tomto nikomu nevěří. Dlouho však venku nevydrží, brzy chce zase domů a nemá tendenci se toulat.Ondrášek potřebuje trpělivého páníčka, který ho bude brát jaký je. Budete muset respektovat, že nezažil nic dobrého a tolerovat jeho někdy zvláštní chování. Je prostě svůj. Nenechá si líbit nic, co mu není po vůli. Hlazení má docela rád, ale jen pokud se mu chce, i hodně vrní, pořád asistuje při domácích pracích, miluje syrové maso. Sžije se i s jinou kočičkou v domácnosti, ale domníváme se, že  hrát si s ní nebude (možná by nás ještě překvapil).