Ondrášek

Kocour Ondrášek

Pohlaví: Kocour
Věk*: 9 let
Kastrace: Ano
Umístění v novém domovu:do bytu i ven
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 30.7.2015
Doba v útulku: 8 let
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Virtuální maminka
nebo tatínek**:
PhDr. Miluše Pořádková, Martin Hubl, Veronika Glaserová, Jana Popelková
Ev. číslo:490
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Ondráška

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Ondráška krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Ondráška granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Ondráška

Pár slov o kocourkovi

Ondrášek je vhodný pouze k virtuální adopci. Je v útulku zvyklý, chodí i ven, má složitou povahu. Nelze vzít do náručí, podávání léků není možné, pohladit se nechá jen někdy, ale jen jednou a to pokud něco vyžaduje. Naštěstí povaze moc nemarodí, protože to by teprve přišel problém. Je hbitý, kousavý, škrábací.

Ondrášek byl jako kotě nalezen před základní školou v Libochovicích v krabici. Ujala se ho paní, která ho dala na jeden dvůr, kde žil sám a záhy se ztratil. Po několika měsících se znovu objevil a putoval do Sluníčka. Ondrášek nezažil zřejmě nic dobrého, neboť má panickou hrůzu z braní do náruče. Zprvu se všeho bál a bránil se, nebyl vůbec plachý, ale hodně nervozní, pořád očekával něco nekalého. Postupně se uklidnil, přestal být ošklivý na ostatní kočičky, už si s nimi hraje. Nechá se už i déle hladit, líbí se mu to, ale najednou dostane strach, asi si uvědomí, že mu ruka může ublížit a rychle se ohradí, že už ne. Aby měl více klidu a vlastní život, začal chodit v útulku na zahrádku a to ho zklidnilo.

Zeptejte se na Ondráška

Ondrášek je v adopci na dálku kvůli své plachosti nebo handicapu. O důvodu se zmiňujeme v odstavci výše.

Kočičky bojácné nebo s handicapem zůstávají u nás, kde se jim snažíme maximálně zpříjemnit jejich život, jak to jen jde. Bohužel rodinu nenahradíme. Pokud byste kocourkovi přesto chtěli dát domov a lásku, tak Vám o něm rádi podáme další informace.

Vy se pak v klidu můžete rozhodnout, zda zůstanete u adopce na dálku, nebo zda kocourkovi poskytnete pelíšek u vás doma, za který by byl Ondrášek velmi rád.

Zde najdete informace, jak Adopce kočky na dálku funguje.

Můžete nám zavolat na tel. číslo 606 689 254, 606 371 414 (ve dnech pondělí až pátek vždy 18-20 hod., pokud se nedovoláte, tak pište SMS) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI