Pepinka

Kočka Pepinka

Pohlaví: Kočka
Věk*: 4 roky a 0 měs.
Kastrace: Ano
Umístění v novém domovu:do bytu i ven
Kočičí kamarád:Pouze jeden
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 30.9.2017
Doba v útulku: 2 roky a 8 měs.
Umístění kočičky:Depozitum u Marušky - Bohušovice n. Ohří
Virtuální maminka
nebo tatínek**:
Blažková
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Pepinku

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Pepinku krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Pepinku granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Pepinku

Pár slov o kočičce

Pepinka bude v depozitu u Marušky již 3 roky. Přišla se svý koťátky, které již dávno svůj domov mají. Jelikož některé kočičky odchází do domovů a přichází zase nové, je tu teď parta, která Pepinku odstrkuje od jídla, syčí na ni a nepustí ji mezi sebe. Kvůli tomu se Pepince u nás přestává líbit, jíst chodí až když tam nikdo není a celý den je zalezlá v koutě. Byli bychom rádi, kdyby našla domov a stala se z ní zase ta mazlivá Pepinka a měla by svoje krásné doma.

Z Pepinky je klidná, hodná holčička. Má ráda mazlení, krásně u toho přede, ale sama se mazlit nepřijde. Je to introvertnější kočička, společnost ostatních moc nevyhledává. Bylo by jí lépe samotné nebo s ještě jednou kočičkou podobné povahy.

HISTORIE KOČIČKY:

Pepinka byla maminka tří koťátek, která už dávno svůj domov našla. Pepinka ještě takové  štěstí neměla. Je to krásná, mladá, mourovatá  kočička, která bude vděčná za pohlazení a za teplý pelíšek v bytě či v domečku se zahrádkou. Pepinka je opravdové sluníčko. Mimo svých tří koťátek adoptovala a odkojila ještě dalších pět sirotků. Porodila na půdě u cizích lidí, kteří mají psy a ti kočičku vůbec nepustili z půdy dolů. Rodina si všimla, že se jim tam usídlila a chodili ji krmit. Když jsme si kočičku s koťátky vyzvedávali, počítali jsme s tím, že se Pepinka vykastruje a vrátí se zpět.  Bylo nám jí však moc líto, na půdě žádné pořádné zázemí neměla a byla by ohrožována psy. Proto Pepinka odjela do depozita k Marušce, kde jí byla nabídnuta náležitá péče a vlídná náruč.

 

 

Kočička našla domov