Matička

Kočka Matička

REZERVACE

Pohlaví: Kočka
Věk*: 1 rok a 2 měs.
Kastrace:
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 31.7.2019
Doba v útulku: 1 rok
Umístění kočičky:Depozitum u Marušky - Bohušovice n. Ohří
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Matičku

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Matičku krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Matičku granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Matičku

Pár slov o kočičce

Matička je u nás již pár měsíců a za tu dobu se z syčícího klubíčka povedlo vypiplat klubíčko vrnící. Je prostě vymazlená a připravená jít do svého vlastního nového domova. Je z ní již mladá dáma, co má ráda syrové masíčko a gurmetkovou pastičku. Je velmi hravá, na udičku ji chytíte raz dva. Při mazlení sebou plácne na bok a blahem přímo slintá.

Mourovatá krasavice Matička k nám přišla se svou maminkou Elin a třemi sourozenci. Maminka onemocněla zánětem podbřišnice,  tak musela být od svých chlupáčků oddělena, aby se co nejrychleji uzdravila. Matička je přece jen bývalé plaché koťátko a proto při její aklimatizaci v novém domově bude potřebovat více trpělivosti než ostatní, mazlivé kočičky a také kočičího kamaráda, který by ji mohl spoustu věcí naučit a měla by s kým řádit.

 

Kočička našla domov