Mauglí

Kocour Mauglí

Pohlaví: Kocour
Věk*: 1 rok
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 5.5.2023
Místo nálezu:Roudnice n. Labem
Doba v útulku: 0 měsíc
Umístění kocourka:Hlavní útulek - Dobříň
Ev. číslo:3006
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Mauglí

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Mauglí krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Mauglí granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Mauglí

Pár slov o kocourkovi

Ušmudlaný, roční kocourek Mauglí z Roudnice nad Labem, ze stejné lokality jako jsou kočičky Kamalka (sestřička) se čtyřmi koťaty a Marillka (jeho maminka) s dvěma koťátky. Mauglí je po kastraci, je moc smutný, byl zvyklý na svobodu, na sluníčko, míval plné bříško, pán, který měl zahrádku v pronájmu, se o kočičky hezky staral. Bohužel však pronájem a zahrádky zde končí. Mauglí byl na zahrádce veselý, mazlivý, spokojený.

Zeptejte se na Mauglí

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 17-20 hod., SO a NE kdykoliv přes den) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI