Georgina

Kočka Georgina

Pohlaví: Kočka
Věk*: 2 roky a 7 měs.
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 21.4.2023
Místo nálezu:Kladno
Doba v útulku: 7 měsíců
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Ev. číslo:2992
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Georginu

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Georginu krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Georginu granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Georginu

Pár slov o kočičce

Aktuální info: Po týdnu v novém domově se vrátila kočička Georgina. Vůbec to nechápeme, Georgina byla a je ve Sluníčku velice kontaktní, upovídaná, stále se dožadovala hlazení, kontaktu s lidmi. O to horší bylo, když její čtyři dětičky našly domov a Georgina zůstala ve voliéře sama. Byli jsme moc rádi, když záhy našla domov i ona. V novém domově se však nemazlila, mňoukala a údajně byla zalezlá. Nevíme, co jí vadilo. Když se dnes vrátila do Sluníčka, její voliéra už byla obsazená maminkou Baghírou s koťátky a tak Georgina musela mezi ostatní kočičky. Naštěstí nijak velký problém s tím nemá, avšak se opět dožaduje lidí, nechce být v útulku jen s kočkami, když člověk odejde, škrábe na dveře a umazlila by se k smrti. Tak je to nějak mimo naše chápání. Je to opravdu miloučká kočička, určitě napodruhé najde konečně milující domov, kde bude spokojená a bude se cítím vítána.

Kočička Gergina byla nalezena u silnice v krabici se svými čtyřmi koťátky. Je to výborná maminka, má ráda lidi a mazlení. Georgina je jako pejsek, „mluví“ a dožaduje se pozornosti člověka. Je velice kontaktní, drobnější a okatá.

Zeptejte se na Georginu

Zavolejte nám na tel. číslo 606 689 254 nebo 606 371 414 (ve dnech PO až PÁ vždy 18-20 hod., pokud se nedovoláte, tak pište SMS) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI