Žítko

Kocour Žítko

Pohlaví: Kocour
Věk*: 5 let
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 12.2.2016
Doba v útulku: 5 let
Umístění kocourka:Depozitum u Marušky - Bohušovice n. Ohří
Virtuální maminka
nebo tatínek**:
Kateřina Sláviková
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Žítko

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Žítko krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Žítko granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Žítko

Pár slov o kocourkovi

Žítko je kotě maminky, která se usídlila v chráněném pásmu vodárny v Píšťanech. Přivedla s sebou čtyři koťátka. Tamnímu zaměstnanci se rodinky zželelo a krmil je. Maminka kočka však v minulosti nezažila nic dobrého a lidí se bála, takže své děti naučila ještě větší obezřetnosti k lidem. Pouze jídlo si směly vzít.  Kočičku jsme vykastrovali a vrátili k vodárně. Její dětičky, ačkoli byly plaché, musely zůstat ve Sluníčku, nesměly se tam vrátit.

Žítko, stejně jako jeho sourozenci, se dosud nenechá pohladit, bojí se stále přímého kontaktu.  Moc bychom mu přáli ten nejlepší domov plný lásky. Moc rád spí v posteli i se svými lidmi, ovšem když jsou v poloze ležmo.  Když členové rodiny přijdou domů, utíká ke dveřím a hlasitě se projevuje a vítá. Jako by říkal: „Kde jsi tak dlouho?“

Zeptejte se na Žítko

Zavolejte nám na tel. číslo 775 684 051 (ve dnech pondělí až pátek vždy po 16. hodině) nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI