Žítko

Kocour Žítko

Pohlaví: Kocour
Věk*: 3 roky a 4 měs.
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 12.2.2016
Doba v útulku: 2 roky a 11 měs.
Umístění kocourka:Depozitum u Marušky - Bohušovice n. Ohří
Virtuální maminka
nebo tatínek**:
Kateřina Sláviková
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Žítka

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Žítka krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc

Pár slov o kocourkovi

Žítko je kotě maminky, která se usídlila v chráněném pásmu vodárny v Píšťanech. Přivedla s sebou čtyři koťátka. Tamnímu zaměstnanci se rodinky zželelo a krmil je. Maminka kočka však v minulosti nezažila nic dobrého a lidí se bála, takže své děti naučila ještě větší obezřetnosti k lidem. Pouze jídlo si směly vzít.  Kočičku jsme vykastrovali a vrátili k vodárně. Její dětičky i vzhledem ke své plachosti musely zůstat ve Sluníčku.

Žítko je jediný ze sourozenců, který neodolal Maruščinu vymazlování a stal se z něj velký mazlík. Moc bychom mu přáli ten nejlepší domov plný lásky. Moc rád spí v posteli, nechává se hladit, kroutí se a převaluje na všechny strany.  Když členové rodiny přijdou domů, utíká ke dveřím a hlasitě se projevuje a vítá. Jako by říkal: „Kde jsi tak dlouho?“

Zeptejte se na Žítka

Žítko je v adopci na dálku kvůli své plachosti nebo handicapu. O důvodu se zmiňujeme v odstavci výše.

Kočičky bojácné nebo s handicapem zůstávají u nás, kde se jim snažíme maximálně zpříjemnit jejich život, jak to jen jde. Bohužel rodinu nenahradíme. Pokud byste kocourkovi přesto chtěli dát domov a lásku, tak Vám o něm rádi podáme další informace.

Vy se pak v klidu můžete rozhodnout, zda zůstanete u adopce na dálku, nebo zda kocourkovi poskytnete pelíšek u vás doma, za který by byl Žítko velmi rád.

Zde najdete informace, jak Adopce kočky na dálku funguje.

Můžete nám zavolat na tel. číslo 775 684 051 nebo nám napište a my se Vám ozveme zpět.

DALŠÍ KOČIČKY K ADOPCI